Joomla

ha az oldalad telepítésével van gondod akkor ebben a témában nyiss egy topikot

Re: Joomla

HozzászólásSzerző: tzsolt » 2011.03.13. 15:59

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni? Joomla újratelepítésnél a telepítő fölött ez jelenik meg: Warning: session_start() [function.session-start]: open(tcp://sessionserver.okh:11211/sess_E9PY ... B0m7nmz2D3, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /var/www/weboldala.net/apropiac/www/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Alatta pedig ez:
Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: open(tcp://sessionserver.okh:11211/sess_E9PY ... B0m7nmz2D3, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /var/www/weboldala.net/apropiac/www/libraries/joomla/session/session.php on line 562

Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (tcp://sessionserver.okh:11211) in /var/www/weboldala.net/apropiac/www/libraries/joomla/session/session.php on line 562

Előtte hibátlanul sikerült telepíteni, egyéb probléma miatt kellett törölnöm, az 1.5.22. volt fent, próbáltam 1.5.18.-at, 1.5.16.-ot, ugyanaz a hiba. Ha továbblépek, ezt írja ki:
Hiba történt!:

Úgy tűnik, hogy nem engedélyezte a cookie-k fogadását a böngészőjében. Nem tudja telepíteni az alkalmazást, ha ez a funkció letiltott. Esetleg probléma merülhet föl a kiszolgáló session.save_path beállításával. Ha ez az eset áll fönn, akkor forduljon a tárhelyszolgáltatójához, ha nem tudja saját maga ellenőrizni vagy javítani ezt.

Sütik engedélyezve, nem tudom, mi lehet a hiba...
tzsolt

HozzászólásSzerző: shidori » 2011.03.13. 18:01

tzsolt írta:Sziasztok!
Tudna valaki segíteni? Joomla újratelepítésnél a telepítő fölött ez jelenik meg: Warning: session_start() [function.session-start]: open(tcp://sessionserver.okh:11211/sess_E9PY ... B0m7nmz2D3, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /var/www/weboldala.net/apropiac/www/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Alatta pedig ez:
Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: open(tcp://sessionserver.okh:11211/sess_E9PY ... B0m7nmz2D3, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /var/www/weboldala.net/apropiac/www/libraries/joomla/session/session.php on line 562

Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (tcp://sessionserver.okh:11211) in /var/www/weboldala.net/apropiac/www/libraries/joomla/session/session.php on line 562

Előtte hibátlanul sikerült telepíteni, egyéb probléma miatt kellett törölnöm, az 1.5.22. volt fent, próbáltam 1.5.18.-at, 1.5.16.-ot, ugyanaz a hiba. Ha továbblépek, ezt írja ki:
Hiba történt!:

Úgy tűnik, hogy nem engedélyezte a cookie-k fogadását a böngészőjében. Nem tudja telepíteni az alkalmazást, ha ez a funkció letiltott. Esetleg probléma merülhet föl a kiszolgáló session.save_path beállításával. Ha ez az eset áll fönn, akkor forduljon a tárhelyszolgáltatójához, ha nem tudja saját maga ellenőrizni vagy javítani ezt.

Sütik engedélyezve, nem tudom, mi lehet a hiba...

Mikor legutóbb törölted az oldalt, akkor a mysql szerverről is töröltél mindent? Ha nem akkor lehet, az a baj, de nem vagyok benne biztos!
shidori

HozzászólásSzerző: tzsolt » 2011.03.13. 18:09

Minden tábla törölve az adatbázisból, teljesen üres!
tzsolt

HozzászólásSzerző: boss74 » 2011.05.12. 04:00

Ez valószínüleg az Okhost baja,egyszerre ennyi "ügyetlen" ember nem lehet!Jó lenne ha csinálnának valamit! :?
boss74

HozzászólásSzerző: Mazsii » 2011.05.19. 15:10

VAN MEGOLDÁS !!!! Olvassátok el a POST-om erről a hibáról.
Mazsii

HozzászólásSzerző: Susi » 2011.06.10. 07:04

Sziasztok!
Nekem is ez a problémám:
Warning: session_start() [function.session-start]: open(tcp://sessionserver.okh:11211/sess_duTE ... nalnPprMq1, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /var/www/_domain/minimano.net/www/libraries/joomla/session/session.php on line 423
Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: open(tcp://sessionserver.okh:11211/sess_duTE ... nalnPprMq1, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /var/www/_domain/minimano.net/www/libraries/joomla/session/session.php on line 529

Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (tcp://sessionserver.okh:11211) in /var/www/_domain/minimano.net/www/libraries/joomla/session/session.php on line 529

Mindent megnéztem, amit eddig javasoltak. Minden jó.

Kedves Admin!
Hiába írtam már többször Önöknek emailt a mai napig nem kaptam rá választ. Így nem tudom használni a weboldalt és ezt a kieset időt ügye nem térítik meg.
Az utolsó email: susan5@vipmail.hu-ról ment.
Kérem segítsenek.
Nem hiszem el, hogy 2 hónap alatt nem tudnak semmit sem csinálni!!! :|
Susi
Susi

HozzászólásSzerző: Jozefinho » 2011.06.22. 08:28

Üdv.

Úgy veszem észre, hogy az egész Okhost tárhely, stb beállítása át lett állítva.

Én személy szerint semmit nem tudok használni amit eddig használtam.

Nem hogy használni nem tudom, de még feltelepíteni sem.

Se wordpress-t se Joomla-t.

Joomla 1.0.15 nél belépni se tudok az admin felületre
1.0.15 öt fel tudok telepíteni, de admint nem tudok használni tehát

joomla 1.5 és joomla 1.6 nál fel sem tudom telepíteni igaz ami kész van ott be tudok lépni az admin részre.

Wordpress legújabb verzióját próbáltam hát ha, de feltelepíteni, ohh hogy is ne, az már csoda lenne.

Szóval nesze neked okhost.eu....
Jozefinho

HozzászólásSzerző: Balu95 » 2011.07.01. 08:18

Helló.
Ha menüpontot akarok létrehozni a Joomla 1.6.3-ban akkor a köv. üzenet jelenik meg:
Sikertelen mentés a következő hibával: Access denied for user '25877'@'%' to database '25877' SQL=LOCK TABLES `joomla_assets` WRITE
Nem lehetett írásvédetté tenni a configuration.php fájlt.
Nem lehetett írásvédetté tenni a configuration.php fájlt.

FELHASZNÁLÓNÉV= az adatbázis nevem

Mit csináljak?? így nem enged menüt módosítani,se létrehozni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Balu95 2011.07.01. 13:17-kor.
Balu95

HozzászólásSzerző: l2sh » 2011.07.01. 09:45

Balu95 írta:Helló.
Ha menüpontot akarok létrehozni a Joomla 1.6.3-ban akkor a köv. üzenet jelenik meg:
Sikertelen mentés a következő hibával: Access denied for user 'FELHASZNÁLÓNÉV'@'%' to database 'FELHASZNÁLÓNÉV' SQL=LOCK TABLES `joomla_menu` WRITE

Hali!

Csak localhoston tudsz kapcsolódni az adatbázishoz, tehát 'felhasználónév'@'localhost' vagy 'felhasználónév'@'sql' .
l2sh

HozzászólásSzerző: Balu95 » 2011.07.01. 13:14

l2sh írta:
Balu95 írta:Helló.
Sikertelen mentés a következő hibával: Access denied for user 'FELHASZNÁLÓNÉV'@'%' to database 'FELHASZNÁLÓNÉV' SQL=LOCK TABLES `joomla_menu` WRITE

Hali!

Csak localhoston tudsz kapcsolódni az adatbázishoz, tehát 'felhasználónév'@'localhost' vagy 'felhasználónév'@'sql' .

átírtam az "sql" részt arra amit mondtál,és nem működik. ezt írja ki:
ďťżDatabase Error: Unable to connect to the Database: Could not connect to MySQL.
Balu95

Előző

Vissza: Telepítési gondok