SMF fórum telpítése

ha az oldalad telepítésével van gondod akkor ebben a témában nyiss egy topikot

Re: SMF fórum telpítése

HozzászólásSzerző: Delete » 2009.05.18. 13:48

hát igen sokan az SMF forumotort használják és így ez a tárhely akkor ki is esik a választási lehetőségek közül
Delete

HozzászólásSzerző: gekko » 2009.06.02. 16:37

hogyesne mar ki ? tokeletesen megy, most neztem itt a forumon hogy mindenki szerencsetlenkedik mikozben total semmi baja az egesznel, "it works like a charm". tessek nezzetek meg: http://gekko.weboldala.net/b szal meg mindig ez a legjobb tarhely mindkozul ;]
gekko

HozzászólásSzerző: mp33portal » 2009.06.03. 09:41

gekko írta:hogyesne mar ki ? tokeletesen megy, most neztem itt a forumon hogy mindenki szerencsetlenkedik mikozben total semmi baja az egesznel, "it works like a charm". tessek nezzetek meg: http://gekko.weboldala.net/b szal meg mindig ez a legjobb tarhely mindkozul ;]

Jó, akkor töröld le és próbáld újra felrakni. Ha be tudod állítani a könyvtárakkhoz a CHMODOT ezen a helyen, akkor csodatévő vagy. Különben is, meg kéne már tanulni ha jó tárhelyet akartok, az bizony nem ingyenes, azért fizetni kell.
mp33portal

HozzászólásSzerző: gekko » 2009.06.03. 10:34

ugyan magyarazd mar el nekem hogy mia francnak kene mar chmodot allitani ? teljesen felesleges hujeseg a chmod az okhoston valahogy megvan oldva hogy abszolut semmihez semmilyen chmodos hujeseget ne kejjen allitani, az smf forum installjanal meg van egy ilyen pipa hogy a sessionoket a mysql-db ben tarolja de ez egy ismert hiba az smf forumnal, mas tarhelyen is csinalta, tehat ha a sessionjeidet nem a mysql-db-d be rakatod vele, akkor 100% ig tokeletesen mukodik, egyebkent tegnap installtam azt ami felvan teve most... ha nemsikerul irjatok aztan majd segitek ;]
gekko

HozzászólásSzerző: Korpiklaani » 2009.06.06. 11:23

gekko!

1) SMF rengeteg hibával megy a tárhelyen(kizár az adminból)Okhostnak ez egy SESSION beállitási hiba :)
2)Tanulj meg helyesen írni :) (gondolok itt ilyenekre: hujeseg,mukodik :))

mp33portal!

Teljesen igazad van! ;)
Korpiklaani

HozzászólásSzerző: bben » 2009.08.13. 08:46

Nekem is ugyanez a gondom. Sem adminisztrálni, sem kijelentkezni nem lehet!
A munkamenet érvényesítése sikertelen. Kérlek próbálj meg kijelentkezni és újból vissza, majd próbáld újra.
bben

Előző

Vissza: Telepítési gondok