Oldal: 1 / 2

Attribútum probléma

HozzászólásElküldve: 2010.08.15. 21:24
Szerző: Cablefriend
Olvasgattam a fórumot és több panasz is volt az attríbútum módosítása illetve módosíthatatlansága miatt. Na most én is ebben a cibőben járok. Van e erre valami megoldás vagy más szolgáltatót kell keresnünk. :(

Re: Attribútum probléma

HozzászólásElküldve: 2010.08.16. 13:14
Szerző: csigi
Írj emailt az adminnak, vagy keresd meg msnen (msn@okhost.eu) és írd meg neki hogy mit milyen jogra állítson!

Re: Attribútum probléma

HozzászólásElküldve: 2010.08.17. 16:39
Szerző: Dorothea
Nekem is ugyan ez a gondom. Írtam emailt de semmi válasz, pedig nagyon sürgős lenne a dolog. MSN-t pedig nem használok.

Re: Attribútum probléma

HozzászólásElküldve: 2010.08.17. 18:14
Szerző: csigi
Más megoldás pedig nincs! Biztonsági okokból lett letiltva! (Bár én is hülyeségnek tartom, akinek ellopják a szerverről a dolgait vessen magára!)

Re: Attribútum probléma

HozzászólásElküldve: 2010.10.01. 11:12
Szerző: Jozefinho
Hát igen ez egy elég nagy probléma.
Enélkül sok minden használhatatlan.

Mint ahogy nekem is, nem tudok még kipróbálni sokszor szinte semmit.

Jó lenne ha az adminok ezt visszatennék, tehát hogy lehessen 777-re állítani azt amit kell!

Enélkül mi értelme weboldalt csinálni?
Sok esetben semmi.

Most megcsináljuk és keresgessük meg folyamatosan az adminokat?
Ennek látják értelmét?
Nem hiszem, vagyis remélem nem.

A másik az IONCUBE ezt hogy lehet telepíteni? Mert ezt is az adminnak kéne.
Nekem pl sok esetben kellene, de ők nem hajlandóak ezt megcsinálni.

Jó ez a rendszer, meg tetszik is, és sok hála a tulajoknak, de de de....
Amire szükség van arra szükség van.

Várom a fejleményeket.

Re: Attribútum probléma

HozzászólásElküldve: 2010.10.02. 11:17
Szerző: csigi
Egyébként az jog módosítással semmi gond nincs mert nem kell 777, hanem 755 mindenhol jó! Az összes baj abból adódik hogy a sok előre megírt rendszer megköveteli a 777-et holott 755 tökéletesen menne!

IonCube-val kapcsolatban pedig az adminokkal kellene tárgyalni, mivel azt nekik kell feltenni a gépre!

Re: Attribútum probléma

HozzászólásElküldve: 2010.10.04. 13:37
Szerző: Odin
Na igen az attribútum... olyan ez a 777, mintha inkább 666 lenne. :) Persze nem mondhatom, hogy nekem sosem adódott vele netán problémám, de azért sikerült megoldanom másképp. Régebben szerettem volna, egy egyszerű, txt alapú php vendégkönyvet a weboldalamra. Minden tökéletesen működött, csak a txt fájlnak kellett volna a 777. Mivel így nem volt jó más megoldást kerestem. Így egy ingyenes üzenőfalra cseréltem le, igaz vannak hátrányai és hibái, de végül is amit akartam az megvan.

Re: Attribútum probléma

HozzászólásElküldve: 2010.10.04. 15:01
Szerző: csigi
Akkor ott valami más baj volt, ugyanis a php a mostani joggal is tökéletesen tudja írni és olvasni a txt fájlt! Statisztikánál én is használtam és hiba nélkül ment!

Re: Attribútum probléma

HozzászólásElküldve: 2010.10.16. 10:00
Szerző: Atesz90
Sziasztok!
Van egy oldalam admin felülettel. Erre az admin felületre tettem egy jelszót HTTP hitelesítéssel. A hitelesítő külön fájlban van, és azt futtatja le az admin.php.
Mikor a böngészőből megnyitom az admin oldalt, feldobja a hitelesítési ablakot, de nem hajlandó beengedni, hiába adom meg a helyes felhasználót és jelszót.
Ez lehet attribútum probléma?

Re: Attribútum probléma

HozzászólásElküldve: 2010.10.18. 13:10
Szerző: Odin
Először is milyen admin felületed van?