PHP segély

egyéb dolgok, amik már nem férnek bele másik kategóriába

Re: PHP segély

HozzászólásSzerző: Erik » 2010.10.17. 18:32

Helló!

De nekem weboldal regisztráló script kell!
Mint ez: http://okhost.eu/regeles.php
Erik

HozzászólásSzerző: adamos42 » 2010.10.17. 20:00

Tulajdonképpen te most egy olyan regisztráló scriptet szeretnél ami beregisztrál szerverbe aldomaint mysql adatbázist és e-mail megerősítés van, CAPTHA meg minden egyébbel?

mert ha igen akkor nincs értelme... aki szervert üzemeltet az tudna ilyet írni, én ilyet max pénzért csinálok.

Ha nem és valamilyen e-mail megerősítéses regisztráló kell amivel be lehet regisztrálni valamit, azt már megmutattam, hogy kell, csupán értelmezni kell, hogy mi mit csinál, és ennek alapján lehetne írni egyet. Ha nem tudsz akkor írd le mit kéne beregisztrálni és hogy nézzen ki!
adamos42

HozzászólásSzerző: Erik » 2010.11.18. 16:53

Helló!

Nem tudja valaki, hogy miért nem jó a Szerver Figyelő?

Ezt írja ki: http://illusion.szunyi.com/radio/figyel/config.php

Köszi!
Erik

HozzászólásSzerző: vnorbi » 2010.11.18. 17:01

Szia.
Ingyen táron ezek nem működnek. Egyes függvény tiltva van. :)
vnorbi

HozzászólásSzerző: adamos42 » 2010.11.18. 17:52

disable_functions: exec, system, shell_exec, chmod, disk_free_space, diskfreespace, disk_total_space, passthru, popen, dl, escapeshellarg, escapeshellcmd, proc_close, proc_open, curl_exec, pcntl_exec, socket_accept, socket_bind, socket_clear_error, socket_close, socket_connect, socket_create_listen, socket_create_pair, socket_create, socket_get_option, socket_getpeername, socket_getsockname, socket_last_error, socket_listen, socket_read, socket_recv, socket_recvfrom, socket_select, socket_send, socket_sendto, socket_set_block, socket_set_nonblock, socket_set_option, socket_shutdown, socket_strerror, socket_write, stream_socket_client, stream_socket_server, fsockopen, pfsockopen, stream_set_timeout, getrusage, get_current_user, set_time_limit, getmyuid, getmypid, leak, listen, chgrp, link, symlink, dlopen, proc_nice, proc_get_stats, proc_terminate, ssh2_exec, posix_getpwuid, posix_getgrgid, posix_kill, ini_restore, posix_mkfifo, dbmopen, dbase_open, filepro, filepro_rowcount, putenv, sleep, ftp_connect, syslog exec, system, shell_exec, chmod, disk_free_space, diskfreespace, disk_total_space, passthru, popen, dl, escapeshellarg, escapeshellcmd, proc_close, proc_open, curl_exec, pcntl_exec, socket_accept, socket_bind, socket_clear_error, socket_close, socket_connect, socket_create_listen, socket_create_pair, socket_create, socket_get_option, socket_getpeername, socket_getsockname, socket_last_error, socket_listen, socket_read, socket_recv, socket_recvfrom, socket_select, socket_send, socket_sendto, socket_set_block, socket_set_nonblock, socket_set_option, socket_shutdown, socket_strerror, socket_write, stream_socket_client, stream_socket_server, fsockopen, pfsockopen, stream_set_timeout, getrusage, get_current_user, set_time_limit, getmyuid, getmypid, leak, listen, chgrp, link, symlink, dlopen, proc_nice, proc_get_stats, proc_terminate, ssh2_exec, posix_getpwuid, posix_getgrgid, posix_kill, ini_restore, posix_mkfifo, dbmopen, dbase_open, filepro, filepro_rowcount, putenv, sleep, ftp_connect, syslog

Ezek mind nem működnek okhostont :)
adamos42

HozzászólásSzerző: marci00 » 2011.04.19. 18:21

Nekem a weboldalamra kell 1 olyan hogy amikor regisztrálsz akkor küldjön 1 e-mailt és abba legyen a visszaigazoló link is...
marci00

HozzászólásSzerző: adamos42 » 2011.04.19. 18:32

amikor valakit beregisztrálsz kigenerálsz egy random kódot ehhez kell neked egy mysql tábla és még egy hogy vissza van-e igazolva, valamint hogy mikor lett beregizve, milyen szinten tudsz php-n?
adamos42

HozzászólásSzerző: marci00 » 2011.04.19. 18:53

HTML-t jobban tudom. de értek valamennyire a php-hez is. és szükségem lenne a visszaigazolo e-mail-re
marci00

Előző

Vissza: Segédletek, Tippek, Egyebek