Joomla és IPB segítség

egyéb dolgok, amik már nem férnek bele másik kategóriába

Joomla és IPB segítség

HozzászólásSzerző: bagszi » 2011.04.03. 20:30

Már elég régóta üldözöm az admint, se e-mailre se msnes üzire nem reagált vissza, ezért gondoltam hátha ti tudtok segíteni nekem.
Február 4-én volt valami újítás a szerveren, azóta többször szembetalálkoztam egy <Okhost static code> nevű dologgal. Ettől a naptól bizonyos hibák is megjelentek az eddig jól működő joomla oldalamon és IPB fórumomon. Valaki esetleg tudja a gyógymódot kérem írja meg.

Joomla problémák: turtushot chat modul: Frissítés után kifehérítette a weboldalt és hosszú kódot írt ki a szövegablak alatt. Ez később egy /> váltotta át. Hozzászólás után nem frissít azonnal, mint ahogy Február 4 előtt tette.:S
Joomla comment: Hozzászólás után Errort meg hibaüzenetet ír, és csak frissítés után látszódik, hogy mégiscsak beküldte a hsz-t. Mi több, törölni is Okhost Static code üzenettel riogatva enged csak. http://bagszipoke.hu

IPB problémák: Február 4-nél leragadt a főoldal. Akárki akármit ír, nem jelzi a fórum, hogy lenne új hozzászólás, csak akkor ha belépünk az alfórumba. Se dátumként, se "új hozzászólásokat tartalmaz a fórum" ikonként nem mutatja a változásokat a fórum. Kizárólag azt jelzi újnak, amit Február 4-én még nem olvasott el az illető, függetlenül attól, hogy azóta hányszor olvasta el a benne levő hsz-eket. Remélem érti valaki. cím: http://bagszipoke.hu/bpforum/

Előre is köszönök minden tippet és segítséget. Többszázan használják az oldalt, ezért kicsit kellemetlenek az ilyen problémák.:S
bagszi

Re: Joomla és IPB segítség

HozzászólásSzerző: Mesa » 2011.05.02. 15:34

Joomla oldalon, regisztráció után aktiválják a felhasználók magukat. De nem tudnak belépni, mert a következő üzenettel találják szembe magukat.
E_NOLOGIN_ACCESS
Mi lehet ez?
Mesa

Vissza: Segédletek, Tippek, Egyebek